وکیل ملکی در شیراز

وکیل شیراز متخصص در ملک: انتخاب وکیل ملکی اهمیت فراوانی دارد. یکی از بزرگترین خریدهای هر شخص، خرید ملک می باشد. چون حجم گردش مالی در این حوزه بسیار بالا بوده و در بعضی اوقات تمام سرمایه زندگی یک نفر می باشد بنابراین می بایست هیچ ریسکی را نپذیریم و تمام مراحل خرید ملک کاملاً آگاهانه باشد.
و درصورت بوجود آمدن مشکل ملکی، چند چالش جدی پیش روی ماست:
دادگاههای ایران بسیار زمان بر بوده و وقت و انرژی زیادی میگیرد.
هزینه بالایی دارد.
قوانین ملکی بسیار گسترده و پیچیده است.
درصورت بروز مشکل بعلت ندانستن قانون، خسارت جبران ناپذیری وارد مینماید.

پیشنهاد ما انتخاب وکیل ملکی می باشد زیرا:

وکیل متخصص ملکی بر تمام قوانین ملکی اشراف داشته و تمام پیچیدگی ها و تبصره ها را می شناسد.
در سریعترین زمان به نتیجه میرسید.
هزینه شما بسیار پایین می آید.
و البته شما وقت و انرژی خود را در دادگاهها هدر نمیدهید.
ریسک شکست را بسیار پایین میاورد.
اینکه گروه ما چه ویژگیها و مزایایی دارد در پایین میتوانید مطالعه بفرمایید .

گروه وکلای ایران زمین با تمرکز بر دعاوی ملکی بصورت اختصاصی در زمینه وکالت ملکی خدمات ارائه می دهد. مزایای ما عبارت است از:
تمرکز بر دعاوی ملکی: با اشراف کامل بر تمام قوانین ملکی و قوانین جدید تصویب شده.
وکلای پایه یک دادگستری: تمام همکاران ما وکلای پایه یک دادگستری می باشند.
همکاری با اساتید دانشگاه: افتخار همکاری با اساتید دانشکده حقوق دانشگاه تهران داریم.
همکاری با قضات بازنشسته: همین طور افتخار همکاری با قضات بازنشسته دادگستری داریم.
عضو کانون وکلای مرکز: عضویت وکلای ما در کانون وکلای دادگستری مرکز نشان از اعتبار ماست تا موکلین ما با خیالی آسوده به ما اعتماد نماید.
سرعت بالا و نتیجه بهبود یافته: بدلیل تمرکز ما بر روی دعاوی مربوط به ملک و همکاری متخصصان در این حوزه و مطالعات مستمر، سرعت نتیجه گیری بسیار بالا بوده و عمده موکلان از خدمات ما رضایت دارند.
پیگیری و گزارش دهی منظم: جهت اطلاع موکلین عزیز همواره بصورت منظم گزارش عملکرد را تدوین نموده و ارسال نموده و یا تلفنی اطلاع میدهیم تا در روند کارها قرار گیرند.
حق الوکاله منصفانه: با توجه به ارائه خدمات تخصصی و حرفه ای توسط نخبگان حقوق، حق الوکاله بسیار منصفانه ای دریافت میکنیم.
پشتیبانی حرفه ای: همواره از راه های مختلف مانند تماس تلفنی، جلسات حضوری و غیره از موکلین خود پشتیبانی می نماییم.

جهت رزرو وقت ملاقات حضوری در شیراز با شماره ۸۸۶۷۴۲۱۶-۰۲۱ (دفتر مرکزی) و یا با همراه ۰۹۱۲۶۹۳۵۷۲۵ (پاسخگو ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر) تماس بگیرید. مشاوره فقط حضوری ارائه می شود و مشاوره تلفنی ارائه نمیشود.

و یا با کلیک روی دکمه زیر ( در تمام ساعات شبانه روز ) فرم کوتاه مربوطه رو پر نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

دفتر حقوقی ایران زمین این افتخار را دارد تا برای اولین بار در ایران ،به صورت تخصصی در زمینه دعاوی ملکی اقدام به فعالیت کند. بدیهیست این مهم موجب تجمیع تجربیات و تخصص گرایی میگردد که نتیجه آن، حصول اطمینان و آرامش برای موکلین گرانقدر است.
به این منظور از همکار ی وکلای باسابقه، قضات بازنشسته دیوان عدالت اداری و اساتید دانشگاه بهره میبریم تا با سریعترین و مطمئن ترین طریق، نتیجه مطلوب حاصل گردد.
مجموعه فوق مفتخر است که به یاری خداوند، آنچه در طی زمان طولانی و کسب تجربه آموخته است را صرف آرامش خیال عزیزان نماید.
با توجه به رضایت موکلین ما در تهران، اقدام به دفاتر در شهرهای بزرگ دیگر نمودیم. استان فارس و شهر زیبای شیراز جزء اولین دفاتر ما می باشد. امید است با راه اندازی این دفتر وکالت تخصصی، گامی در جهت تخصصی شدن امور وکالت پیش برده باشیم.
کافیست در زمان ایجاد اختلافات ملکی و یا جهت کسب مشاوره، با تلفن های دفتر تماس حاصل فرمایید تا لذت خدمات تخصصی را احساس نمایید.

دفتر نمایندگی ما در شیراز بصورت ۱۰۰ درصد زیرنظر دفتر مرکزی تهران می باشد. تمام پرونده های ملکی با تمام جزییات توسط تیم ما که جزء وکلای تراز اول ایران می باشند بررسی می شود. بنابراین موکلین عزیز با خیال راحت می توانند پرونده های ملکی خود را به تیم ما بسپارند.
جهت رزرو وقت ملاقات حضوری با شماره ۸۸۶۷۴۲۱۶-۰۲۱ (دفتر مرکزی) و یا با همراه ۰۹۱۲۶۹۳۵۷۲۵ (پاسخگو ۹ صبح الی ۵ بعدازظهر) تماس بگیرید.
مشاوره فقط حضوری ارائه می شود و مشاوره تلفنی ارائه نمیشود.