وکیل ملک در تهران
بهترین وکیل ملکی در تهران
با توکل بر خداوند متعال و امید به یاری او، ما جمعی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد دانشکده حقوق دانشگاه تهران، بعد از چند سال تجربه در انواع گرایشات حقوق، تصمیم به تمرکز بر دعاوی ملکی گرفتیم.
دعاوی ملکی دارای پیچیدگی ها و مشکلات خاص می باشد و علاوه بر دانش قوانین آن، تجربه نیز بسیار موثر می باشد.
بنابراین از همکاری قضات بازنشسته دادگستری و اساتید دانشگاه نیز استفاده کردیم.
اهداف ما در این مسیر :
  • تمرکز بر یک گرایش حقوق و پرهیز از قبول پرونده های خارج موضوع ملکی
  • صداقت در کار
  • گزارش دهی منظم به موکلین جهت اطلاع از روند اجرای پرونده
  • حق الوکاله منصفانه
  • نتیجه گیری سریع

خدمات ما :

۱- دفتر حقوقی وکلای ایران‌زمین، شامل تعدادی از متخصص‌ترین وکلا در حوضه‌ی دعاوی ملکی می‌باشد و به شکل فوق تخصصی به بررسی انواع مختلف دعاوی ملکی از قبیل؛ مشکلات ناشی از خریدوفروش، اجاره، مزاحمت، حقوق ارتفاق و انتفاع، سرقفلی، تنظیم سند رسمی، مطالبه‌ی اجاره و… می‌پردازند.
۲- تمامی وکلای دفتر حقوقی وکلای ایران‌زمین، از وکلای پایه یک دادگستری و عضو کانون وکلای مرکز هستند و موکلان می‌توانند به خیالی راحت دعاوی خود را به آنان بسپارند.
۳- این گروه حقوقی مفتخر است که اعلام کند که با تعدادی از اساتید برجسته دانشکده‌های حقوق و قضات بازنشسته همکاری کرده از نظرات و مشورت‌های علمی آنان استفاده می‌کنند.
۴- در دفتر حقوقی وکلای ایران‌زمین به دلیل تخصصی بودن صرفاً در دعاوی ملکی و با توجه به وضعیت هر موکل، حق‌الوکاله‌ی کاملاً منصفانه دریافت می‌شود.
۵- شما می‌توانید پس از سپردن دعاوی ملکی خود به وکلای این دفتر حقوقی از مزایای گزارش دهی و اطلاع دهی منظم وکلا بهره‌مند شوید.
۶- در این دفتر حقوقی با توجه به تخصص و تمرکز صرف در دعاوی ملکی متفاوت‌ترین و بهترین روش‌های حل پرونده برای رسیدن به حداکثر نتیجه‌ی مطلوب در حداقل زمان ممکن استفاده می‌شود.
۷- در دفتر حقوقی وکلای ایران‌زمین، وکلا برای رسیدن به نتیجه‌ی مورد انتظار هر پرونده با یکدیگر مشورت می‌کنند.
۸- شما می‌توانید ضمن تماس با اپراتور دفتر حقوقی و تعیین زمان ملاقات با وکیل، مدارک و اسناد خود را آماده کرده و از مشاوره‌های وکلای متخصص استفاده کنید تا به بهترین راه‌حل برای حل پرونده‌ی ملکی خود دست‌یابید.
امیدواریم در این مسیر بهترین خدمات را ارائه دهیم تا رضایت تمام موکلان را جلب کنیم.
ارادتمند شما
گروه وکلای ایران زمین
وکیل ملکی در تهران
فهرست
تماس جهت رزرو وقت ملاقات